Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Globo Digital 4100 CI

15 Wrz 2007 20:38 3003 5
  • Poziom 14  
    Witam!
    Może moje pytanie będzie nietypowe ale je zadam. Otóż mój Teść kupił sobie onegdaj tuner cyfrowy Globo Digital 4100 CI+Talerz+podwójny konwerter+zwrotnica, bez modułu dostępu. Oglądał na nim programy ogólnie dostępne Polskie i zagraniczne a teraz chce powiększyć sobie ilość programów polskojęzycznych i tu jest pytanie. Co lepiej zrobić sprzedać tuner Globo i kupić tuner z Polsatu,Cyfry+ lub "N" z kartą dostępową czy lepiej dokupić moduł dostępu do obecnego tunera (a jeżeli już to jaki polecacie) i kartę z któryś wyżej wymienionych firm. Z tego co zdążyłem się zorientować to moduły dostępu zaczynają się od 200zł.
    Z góry dziękuje za odpowiedź! :)
  • Poziom 28  
    Odbiornik Ferguson AF-7318 srebrny lub czrny kosztuje niewiele ponad 300zł, współpracuje z C+. Do Polsatu lub N musisz wziąść od nich tunery
    kupić lub wydzierżawić a to trochę drożej, i nie masz pełnego dostępu do tunera. Ferguson jest w pełni rozwojowy.

Powodzenia.
  • Poziom 14  
    Witam!
    Zapomniałem dodać, że jeżeli chodzi o TV Sat to jestem raczej laikiem (osobiście nie posiadam) i dla tego moje pytanie czy można z tego Globo zrobić coś legalnego bez zakupu modułu dostępu czy raczej nie zawracać sobie głowy. Sam tuner można dostać z TV Sat od 100 do 200zł z umową na 12 miesięcy.:)
  • Poziom 29  
    red4 napisał:
    Witam!
    Zapomniałem dodać, że jeżeli chodzi o TV Sat to jestem raczej laikiem (osobiście nie posiadam) i dla tego moje pytanie czy można z tego Globo zrobić coś legalnego bez zakupu modułu dostępu czy raczej nie zawracać sobie głowy. Sam tuner można dostać z TV Sat od 100 do 200zł z umową na 12 miesięcy.:)

Niestety do legalnego odbioru musiałbys dokupić moduł dostepu.
  • Poziom 14  
    Witam! Dzięki meloch za odpowiedź, zdaje się że mój Teść zrobił "dobry interes" na zakupie tego sprzętu. Zostaje nam tylko kupić jakiś dekoder z kartą dostępu i umową na rok w grę wchodzi N lub Polsat. Stary sprzęt spróbuje gdzieś sprzedać.
    Dziękuje wszystkim za odpowiedź. :)