#1 4293573 17 Wrz 2007 20:17 panama4 panama4 Poziom 1 Posty: 1 Autor tematu Post #1 4293573 17 Wrz 2007 20:17 witam.po włączeniu jakiego kolwiek programu miga zielona dioda 4razy.pralka bez wody i na kazdym programie
#2 4293724 17 Wrz 2007 20:48 staszekf staszekf Poziom 33 Posty: 1930 Pomógł: 204 Ocena: 498 Pomocny post? (0) Post #2 4293724 17 Wrz 2007 20:48 Sprawdź lub wymień hydrostat OK?.Pozdrawiam.
#3 4293950 17 Wrz 2007 21:29 wojcik wladyslaw wojcik wladyslaw Poziom 12 Posty: 42 Pomógł: 1 Ocena: 11 Pomocny post? (0) Post #3 4293950 17 Wrz 2007 21:29 po tylu sprawdzonych możliwościach pozostał hydrostat jak pisze poprzednik pozdrawiam