Mam podobny problem i nie jest to uszkodzona końcówka mocy - zapewniam bo udało mi się go uruchomic przypadkiem gdy zwarłem pin 3 i 4 na CN110 to zaskoczył i wszystko działało, lecz gdy go wyłączyłem to znów pstrykał tylko przekaźnik i nic. Wymieniłem kondensatory w zasilaczu, dwa były wyschnięte 220uF i 100uF(C126), ale to też nic nie dało. Zimnych lutów nie brakowało, lecz to nie ich wina. Reset również robilem i bez efektu

Przekaźnik również odpada. Wymienilem rezystor 220 om w miejscu gdzie płytka była mocno nagrzana. Podejrzewam że jest to usterka klasyczna ściśle związana dla tego modelu.