Witam
Problem z tym telewizorem jest taki że najpierw robił się lekko czerwony obraz a następnie już cały był czerwony. Po wyłączeniu po pararu dniach obrazu na początku w ogóle nie było, żarzenie OK.
Przelutowałem PK i i obraz się pojawił przez 30 sekund był OK z lekkimi czerwonymi liniami powrotów, a następnie zaczął się robić coraz bardziej czerwony i jaśniejszy. Jeden ze wzm TDA6111Q był gorący wylutowałem go jednak to samo. PO przelutowaniu PK jeszcze raz, TV chodził podobno kilka dni z czerwonymi liniami powrotów po czym obraz znikł.
Czy to wina wzm. wizji i czy trzeba wymienić wszystkie naraz?
Problem jest w tym że to telewizor babci i nie mam go pod ręką.
Zapomniałem dodać fonia była cały czas w porządku.
Pozdro.
Problem z tym telewizorem jest taki że najpierw robił się lekko czerwony obraz a następnie już cały był czerwony. Po wyłączeniu po pararu dniach obrazu na początku w ogóle nie było, żarzenie OK.
Przelutowałem PK i i obraz się pojawił przez 30 sekund był OK z lekkimi czerwonymi liniami powrotów, a następnie zaczął się robić coraz bardziej czerwony i jaśniejszy. Jeden ze wzm TDA6111Q był gorący wylutowałem go jednak to samo. PO przelutowaniu PK jeszcze raz, TV chodził podobno kilka dni z czerwonymi liniami powrotów po czym obraz znikł.
Czy to wina wzm. wizji i czy trzeba wymienić wszystkie naraz?
Problem jest w tym że to telewizor babci i nie mam go pod ręką.
Zapomniałem dodać fonia była cały czas w porządku.
Pozdro.