Witam wszytskich. Dostalem w prezencie urzadzenie jak w temacie i mam z nim problem polegający n atym że zaraz po wlączeniu wyświetla bąd H4. Przeczytalem, że bad ten sygnalizuje problem z nagrzewaniem pieca i nalezy zacząć od proby jego skasowania. Niestety igdzie nie mogę znaleźc opisu jak wejść w sekwencję kasowania będów i jak tą czynność wykonać. Stąd też moja prosba. Jeżeli któryś z kolegów ma informację na temat i zechciaby się nią podzielic bybym bardzo wdzieczny. Z góry wielkie dzięki.