Witam serdecznie. Posiadam silnik prądu stałego i potrzebuje go uruchomić. Samo zasilanie to nie jest problem, problemem jest to,że silnik posiada 4 szczotki, a ja po prostu nie wiem jak go podłączyć. Potrzebuje jakiś schemat.
Z góry wielkie dzięki.
Z góry wielkie dzięki.