Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki miernik do 30 zł - co polecacie?

29 Wrz 2007 23:52 3188 6
 • Poziom 11  
  Mam pytanko jaki polecacie mi miernik do 30zł??
 • Poziom 15  
  Jak napisał kolega gsm_virus w cenie do 30 zł to raczej nie polecamy. Wszystko zależy od ciebie i od tego co zamierzasz tym miernikiem mierzyć. Jeśli napięcia do kilkudziesięciu wolt, okazjonalnie 220 V w gniazdku sprawdzając czy w ogóle jest oraz orientacynie oporności to jak najbardziej taki miernik ci wystarczy. Jeśli zamierzasz mierzyć napięcia 220V i więcej zmienne oraz stałe czy też kontrolować prądy w obwodach to polecam ci coś za minimum 100 złociszy.
  A propos najtańsze mierzydełko cyfrowe po 13 złociszy widziałem w OBI. Pamiętaj że w tanim mierniku są bardzo tandetne i cieńkie kable.
 • Poziom 18  
  Za 30zl to nie kupisz nic dobrego. Możesz skorzystac z jednej z okazji z allegro :) Ale dokładnosc pomiarów nie bedzie zbyt wielka. Żeby cos w miare dokladnie zmierzyc trzeba wydac najmniej 1kzl. Polecam firme UNIT. Dobry stosunek cena/jakosc
 • Poziom 15  
  Miernik posiada duży czytelny wyświetlacz LCD (3 i 1/2 cyfry czyli najniższa dostępna klasa dokładności) 7x4cm (o wysokości dla słabo i niedowidzących), a dzięki regulacji pochylenia urządzenia jak i samego wyświetlacza dystrybutor jak i producent przewidują, że praca nim będzie wygodna i przyjemna (dokąd się nie urwie albo nie odklei taśma prowadząca do wyświetlacza). Oprócz tego do każdego miernika dokładają jeszcze próbówkę, po to żebyś każdorazowo, gdy miernik nie pokazuje żadnego napiecia mógł skontrolować czy aby na pewno tam napięcia nie ma. Wszystkie podane ci porady zachowują dalej swoją aktualność. Miernik wart tych pieniędzy, nie jest to żadna okazja a dolicz sobie jeszcze koszty wysyłki.
 • Poziom 11  
  dzięki wam wszystkim za pomoc