Mam problem z radiem, po włączeniu radia nie znajduje żadnej stacji, przeszukuje cały czas. Chyba jest jakiś problem z anteną. Rozebrałem ale nie wiem co najpierw sprawdzić. Pomóżcie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam