Cześć mam taki problem. Chciałem naprawić radyjko w/w firmy. Nie jest to jakiś s drogi sprzęt . Chodzi o to żeby się udało go naprawić a przy okazji czegoś nauczyć.
Nigdy nie reperowałem radia.
Radio nie uruchamia się , nic nie słuchać .
Na wejściu jest 4,8 V czyli napięcie z baterii dochodzi do płytki.
Po mierzyłem wszystkie elementy, znalazłem dwa uszkodzone elementy jeden opornik, który jest między cewkami i jeden kondensator który jest zwarty.
Zamieszczam wszystko ja zdjęciach.
Sprawdzałem na razie tylko na zasilaniu z baterii.
Zwarte elementy do wymiany.
Od wczoraj godzin wieczornych dopiero się tym bawię.
Pozdrawiam.
Nigdy nie reperowałem radia.
Radio nie uruchamia się , nic nie słuchać .
Na wejściu jest 4,8 V czyli napięcie z baterii dochodzi do płytki.
Po mierzyłem wszystkie elementy, znalazłem dwa uszkodzone elementy jeden opornik, który jest między cewkami i jeden kondensator który jest zwarty.
Zamieszczam wszystko ja zdjęciach.
Sprawdzałem na razie tylko na zasilaniu z baterii.
Zwarte elementy do wymiany.
Od wczoraj godzin wieczornych dopiero się tym bawię.
Pozdrawiam.