Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Włączanie i wyłączanie telefonu po doładowaniu.

MES Mariusz 07 Paź 2007 12:48 1047 3
  • #1 07 Paź 2007 12:48
    MES Mariusz
    Poziom 36  

Witam.

Nie wiem, jak jest u innych operatorów, ale w Simplusie po każdym doładowaniu konta pojawia mi się komunikat typu 'włącz i wyłącz telefon'.

Czy to przez przypadek nie zależy od tego, kiedy karta sim została wyprodukowana? Czy może w przypadku nowych kart sim jest tak samo?

Wiem, że widziałem jak ktoś doładowywał sobie konto, bez wykonywania uciążliwego włączania i wyłączania telefonu.

Teraz chciałbym się upewnić, jak to z tym jest.

0 3
  • #2 07 Paź 2007 12:53
    zdzislaw111
    Poziom 26  

Witam.
    Mam telefon w orange i czasami tak samo potrzeba jest wyłączyć i włączyć ponownie, tylko u mnie operator nie podaje takiej informacji w żadnym komunikacie.

0
  • #3 13 Paź 2007 15:44
    tomsyty

Poziom 26  

MES Mariusz, z datą produkcji w pewnym sensie masz rację. Kiedyś stan konta karty Simplus mógł być tylko wyświetlany na ekranie. Później sieć wprowadziła nową usługę - polega ona na jednorazowej aktywacji krótkim kodem tejże usługi / opcji Po jej aktywowaniu stan konta nie jest wyświetlany na ekranie, tylko jest dostępny po wpisaniu *100# zadzwoń (pokazuje też termin ważności). Opcji tej nie można cofnąć tak, aby stan konta był z powrotem wyświetlany na ekranie. Zalet jest kilka - nie trzeba jak wspominałeś uruchamiać ponownie telefonu, należność za rozmowy / SMSy jest naliczana od razu a nie po przekroczeniu pewnej kwoty (SMSy z tą informacją były bardzo denerwujące, ponadto jak się miało mało na koncie, to trzeba się było pilnować), po rozmowie dostaje się informację o czasie trwania i koszcie rozmowy (można ją wyłączyć). Z tego co wiem, nowe karty Simplusa mają już chyba standardowo włączoną tą opcję, tak więc sieć chyba wycofuje się powoli z poprzedniego sposobu prezentacji stanu konta. Jak włączyć tą opcję - poszukaj w krótkich kodach na stronie Simplusa.

0
  • #4 13 Paź 2007 23:56
    dr.master
    Poziom 36  

zdzislaw111 napisał:
    Witam.
    Mam telefon w orange i czasami tak samo potrzeba jest wyłączyć i włączyć ponownie, tylko u mnie operator nie podaje takiej informacji w żadnym komunikacie.

ja mam Orange oraz Heyah

kwote o którą uzupełniam konto mam po ok 5sek od doładowania bez żadnych restartów

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo