Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ładowarka pod usb, nokia, czy to zadziała?

13 Oct 2007 02:45 1227 4
  • Level 11  
    hmm mam pomysł ładowarka do telefonu na usb chodzi o nokie z tą mniejszą wtyczką do ładowarek jak podłącze bezpośrednio do usb zgodnie z tym schematem http://www.twojekabelki.friko.pl/usb_a.htm i na kablu od ładowarki czerwone to + niebieskie (czy tam czarne) - no będzie działało

bo lece do stanów i potrzebuje odtwarzacza mpr przenośnej pamięci oraz telefonu :P
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 16  
    sprawdź, prawdopodobnie będzie działać, tylko dłuuuugo ładować
  • Level 11  
    no działa :) po paru perypetiach ja podłaczeniu zamiast wtyczki to ładowarki do wtyczki usb wszysko zaczeło dzialać telefon pokazuje że ławoeanie w toku załączam zdjęcie ładowarki na usb :)

ładowarka pod usb, nokia, czy to zadziała?
  • Level 11  
    a teraz zonk próbuje naładować telefon a tu komunikat "ładowarka nie obsługiwana" podłączam 2 razy dopiero przy 3 porcie wszystko było ładnie
  • Level 25  
    W stanach jest 110V a ładowarki impulsowe dzialają na takim napieciu tylko potrzeba przejscówke bo są inne bolce we wtyczce...

W carrefour kupiłem taki zestaw wtyczek i kabelek usb , w obudowie wtyczki do noki jest jeszcze jakaś elektronika -tranzystor ...