Po właczeniu slychać jakby próbe startu wysokiego i nic wiecej.Pomiar napieć z zasilacza pokazuje obnizone napiecie w gałezi głownej spada do 60volt.Trafo podstawione z HR-a.Układ pionu rownież i to dwukrotnie po odpieciu diody zabezpieczajacej start wysokiego df22 probuje wystartowac natomiast grzeje sie tranzystor linii i zasilanie gałezi głownej siada, telewizor jakby terkocze.Kondensatory na wysokim posprawdzane.Podsawiony układ STV2118B,podstawiony kwarc przy ukladzie-503k,pamiec wstawiona czysta.Kondensatory w gałezi głownej wymienine w przetwornicy rowniez.Jeszcze nie podstawiałem cewek odchylania ale w 21thomsona nie siadały chyba?Wszelkie sugestie mile widziane.