Witam.
Tak jak w temacie - kiedyś na dysku były dwa widnowsy , jeden na C drugi na D.
Podczas ładowania pojawiała się możliwość wyboru pierwszego lub drugiego.
Teraz obydwa dyski zostały sformatowane i na pierwszej partycji (C) jest zainstalowany tylko jeden system, druga (D) jest pusta.
Ale nadal podczas ładowania pojawia się możliwość wyboru dwóch widowsów.
Jak to usunąć, żeby tylko jeden ładował się automatycznie?
Chodzi oczywiście o XP Home.
pozdr.
Tak jak w temacie - kiedyś na dysku były dwa widnowsy , jeden na C drugi na D.
Podczas ładowania pojawiała się możliwość wyboru pierwszego lub drugiego.
Teraz obydwa dyski zostały sformatowane i na pierwszej partycji (C) jest zainstalowany tylko jeden system, druga (D) jest pusta.
Ale nadal podczas ładowania pojawia się możliwość wyboru dwóch widowsów.
Jak to usunąć, żeby tylko jeden ładował się automatycznie?
Chodzi oczywiście o XP Home.
pozdr.
Moderowany przez charm_spider:Proszę nie używać wielokrotnie ?? lub !!, to na prawdę nie są ozdobniki.
Przeniosłam z "Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN"...