HELP ME PLEASE !
Zaposiadam w / w pralkę i wygląda na to że będę musiał zregenerować programator :/
Objawy są takie że gdy kręcę pokrętłem programatora lampka gotowości pralki raz się świeci a raz nie , nie ma reguły na to ja jakich programach .Czasami nawet w trakcie prania lampki gasną i pralka się zatrzymuje :/
Czy dobrze przypuszczam że może należy przeczyścić / podoginać styki programatora?
Jeśli tak jak się do niego dobrać??
Jeśli nie co może być przyczyną takiej " dyskoteki " i czy są szanse by w miarę prostym CHAŁUPNICZYM sposobem usunąć ten feler?
Byłbym bardzo wdzięczny za porady ,podpowiedzi uwagi i różne takie tam!
Zaposiadam w / w pralkę i wygląda na to że będę musiał zregenerować programator :/
Objawy są takie że gdy kręcę pokrętłem programatora lampka gotowości pralki raz się świeci a raz nie , nie ma reguły na to ja jakich programach .Czasami nawet w trakcie prania lampki gasną i pralka się zatrzymuje :/
Czy dobrze przypuszczam że może należy przeczyścić / podoginać styki programatora?
Jeśli tak jak się do niego dobrać??
Jeśli nie co może być przyczyną takiej " dyskoteki " i czy są szanse by w miarę prostym CHAŁUPNICZYM sposobem usunąć ten feler?
Byłbym bardzo wdzięczny za porady ,podpowiedzi uwagi i różne takie tam!