Witam mam taki problem mam zainstalowaną drukarkę na jednym kompie jest udostępniona (win xp profesjonal). Chce ją podłączyć przez sieć na drugim kompie(win xp home). Rozpoczynam instalację. Po podaniu ścieżki sieciowej do drukarki np \\192.168.1.4\hp cośtam, jestem proszony o podanie hasła i loginu. Instalacja rusza dalej po podaniu hasła i loginu admina kompa na którym jest zainstalowana bezpośrednio drukarka. I wszystko działa, tylko problem polega na tym że działa do restartu kompa potem przestaje bo przy każdej próbie druku pojawia się komunikat odmowa dostępu. Co z tym zrobić żeby działało cały czas?
Proszę nie używać wielokrotnie ??, to na prawdę nie są ozdobniki.
charm_spider
Proszę nie używać wielokrotnie ??, to na prawdę nie są ozdobniki.
charm_spider