Witam, mam laptopa HP z wgranym od nowości systemem Vista Home Basic oraz wieloma innymi (w wielu przypadkach niepotrzebnymi) programami. Mój system jest chyba jakiś felerny ponieważ powłoka graficzna czasem zaczyna migać skakać, okienka przemieszczają się itp. Co prawda Windows znalazł przyczynę i ściągnął odpowiednią aktualizację ale nic to nie dało. Okienka "szaleją" teraz nieco bardziej wyrafinowanie, ale problem pozostał. Jeśli ktoś miał taki sam problem proszę powiedzieć jak go rozwiązać, a jeśli nie to jak mam sformatować dysk i wgrać od nowa system jeśli nie otrzymałem żadnej płyty instalacyjnej.
Platforma: Core 2 Duo 1,6 + 1 GB DDRII + 160GB HDD
Platforma: Core 2 Duo 1,6 + 1 GB DDRII + 160GB HDD