Witam, potrzebuje sformatować laptop Hp z systemem Vista, tylko nie dostałem do niego żadnej płyty z system. Mam dysk recovery, ale nie wiem jak go wykorzystać, może ktoś potrafi pomóc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam