czesc. mam pytanie. czy w d900 da sie jakos podglosnic dzwieki np jakimis kodami serwisowymi? bo niestety mimo ze jest ustawione na full to dzwiekow zbyt glosnych nie ma... gra dosc cicho, srednio slychac go z kieszeni... pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrobsonw1 napisał:czesc. mam pytanie. czy w d900 da sie jakos podglosnic dzwieki np jakimis kodami serwisowymi? bo niestety mimo ze jest ustawione na full to dzwiekow zbyt glosnych nie ma... gra dosc cicho, srednio slychac go z kieszeni... pozdrawiam