Samsung D900,po flashowaniu mam problem z głośnikiem,rozmówcę ledwo słychać,mimo że nastawienie na max,dzwięki klawiszy za to głośno i wyraźnie.Miał ktoś już coś takiego?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam