Witam.
Mam takie pytanie czy da się przerobić wzmacniacz VOICE KRAFT C - 238
Kupiłem na ALLEGRO wzmacniacz razem z tubą fakt za małe pieniądze, oczywiście nie spodziewałem się żadnej rewelacji potym sprzęcie, jest to lipa a nie wzmacniacz, ale czy go można jakos przerobic żeby miał więcej mocy niz 19 WATT przeczytałem na forum że tyle ma.
Proszę o małą podpowieć co prawda jestem laikiem w dziedzinie elektroniki ale coś tam wiem co to jest kondensator i jak sie lutuje podzspoły
Jak miał by ktoś jakiegoś pomysła to proszę chyba że lepiej nie zawracać sobie głwy i kupić jakiś inny co otym miślicie.Mam parę zdięć jak by ktoś chciał zobaczyć tą mocccc!!!!
Pozdrawiam.
Mam takie pytanie czy da się przerobić wzmacniacz VOICE KRAFT C - 238
Kupiłem na ALLEGRO wzmacniacz razem z tubą fakt za małe pieniądze, oczywiście nie spodziewałem się żadnej rewelacji potym sprzęcie, jest to lipa a nie wzmacniacz, ale czy go można jakos przerobic żeby miał więcej mocy niz 19 WATT przeczytałem na forum że tyle ma.
Proszę o małą podpowieć co prawda jestem laikiem w dziedzinie elektroniki ale coś tam wiem co to jest kondensator i jak sie lutuje podzspoły
Pozdrawiam.