Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BOSCHMANN SYLB-10 400W 25cm (200W RMS)

28 Oct 2007 07:12 3422 3
  • Level 9  
    Witam... .

Chcialbym zbudowac do domu subwoofer . na glosniku BOSCHMANN SYLB-10 . Czy ten glosnik bedzie ladnie gral ?
  • Helpful post
    Level 24  
    Głośnik ma duża gume w miare więc skok na pewno nie jest najmniejszy ale nie mam przekonania do boshmana. Masz ten głosnik czy zamierzasz go dopiero kupic ?
  • Helpful post
    Level 34  
    Ten głośnik pompuje powietrze nie wydając z siebie prawie żadnych dźwięków. Gdzieś w dziale car-audio był jego króciutki teścik-ocena wybitnie negatywna.
  • Level 9  
    zamierzam kupic , czytalem testy tu na elektrodzie jest napisana wypowiedz Darkman20 . Rozumiem ze to jest glosnik basowy do samochodu . Cytuje
    " Skrzynia wielkości 29 litrów z bass refleksem, ale do tego głośnika przydała, by sie troche większa. Głośńik jak za te pieniądze gra dynamicznie, jednak lepiej sobie radzi z muzyką hip- hop niż z techno. Zabudowe mam dopiero kilka dni więc poczekam jeszcze troche z jakimiś głębszymi opiniami o nim."
    Wiem ze jest jeszcze model z nr. 8 to ten glosnik jest do bani bo juz sluchalem , a 10 nie i z czytania to widac ze ma dobre opinje . Tylko zastanawia mnie czy to nie robi roznicy czy glosnik samochodowy czy taki do domowego uzytku . Szukam jakiegos glosnika do muzyki Rap , Hip Hop , RNB czyli miekki bass.