Mój kolega ma beznadziejny przypadek. A mianowicie kupił poloneza. Zarejestrował go, opłacił OC i zepsuł auto. Przednia oś kompletnie zniszczona. Auto zezłomował, niewiedząc że trzeba je wyrejestrować
. Teraz opłaca samochód, którego już nie ma na tym świecie.
Co by trzeba było zrobić, żeby taki samochód wyrejestrować?
Co by trzeba było zrobić, żeby taki samochód wyrejestrować?