Mam problem z drukowaniem polskich liter. I wiem, że gdzieś jest opcja, aby przestawić z drukowania tekstowego na graficzne i to pomoga.
Z góry dziękuje.
Z góry dziękuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam