Witam.
Mam mały problem, pojęcia nie mam co z tym zrobić
Podłączyłem router skonfigurowałem, wszystko ładnie śmigało. Zacząłem się zastanawiać czy "Local IP Address" to adres wew czyli w domu czy zewnętrzny (router jest podłączony do Lan-a). Zmieniłem sobie na 10.0.20.1 (Po lanie adres serwera) I strona konfiguracji zaczęła mi siadać. Ładuje się 3 minuty i do tego czasami nie do końca
Zrobiłem reset routera wyłączyłem go. Podłączyłem jeszcze raz kable i nic. Dalej to sami. Net chodzi ale ta strona konfiguracji mi ledwo wchodzi
Poza tym jest spory problem z zapisywaniem ustawień. Daje Save Settings i nic
Macie może jakiś pomysł ?
Mam mały problem, pojęcia nie mam co z tym zrobić
Podłączyłem router skonfigurowałem, wszystko ładnie śmigało. Zacząłem się zastanawiać czy "Local IP Address" to adres wew czyli w domu czy zewnętrzny (router jest podłączony do Lan-a). Zmieniłem sobie na 10.0.20.1 (Po lanie adres serwera) I strona konfiguracji zaczęła mi siadać. Ładuje się 3 minuty i do tego czasami nie do końca
Macie może jakiś pomysł ?