Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Webasto Data Top 2003 - poszukuje CD

Race_D 29 Nov 2003 01:37 1916 7
    Race_D
    Level 13  
    Czy ktoś jest może w posiadaniu w/w płyty CD?? Wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu:
    Webasto Data Top 2003 - poszukuje CD
    Z tego co mi wiadomo są tam szczegółowe informacje na temat urządzeń Webasto, dane techniczne, schematy podłączenia w prawie wszystkich samochodach i wiele innych bardzo cennych informacji.
    Dane i schematy potrzebne do pracy dyplomowej.
    Mam nadzieje że ktoś pomoże :)
    Race_D
    Level 13  
    Właśnie z allegro jest powyższe zdjęcie ;).
    No i właśnie chodzi mi o cenę głównie. Przecież nie dam ponad 100 zeta za coś co i tak zostawie w szkole, a potrzebne mi bedzie pewnie tylko kilka rysunków/schematów :-/.
    Liczę na to że ktoś ma na stanie taką płytkę i zechciałby się podzielić :)
    SP7SEC
    Level 28  
    NIMA gwarancji że tego nierozpowszechnisz
    podaj konkretnie co potrzebujesz to ci udostępnie
    Race_D
    Level 13  
    Żebym to ja wiedział ;-P.
    Kumpel przywiózł od germanów z jakiegoś rozbitka lekko uszkodzony "piec". Dostał to razem ze sprawną (chyba) pompą za 10euro, więc raczej do uratowania to nie było. Poszło do przecięcia i wyprostowania, efektu jeszcze nie znam. Podobno nie ma na tym żadnej tabliczki, ale jak wróci to postaram się fotke zrobić.
    Nie wiem co dokładnie jest na tej płytce, ale potrzebne by były wszelkie możliwe schematy, opisy, rysunki itp. Słowem wszystko co tylko pomoże zwiększyć objętość opracowania ;).
    Praca dyplomowa jest u nas oddawana jako przedmiot oraz opracowanie w formie drukowanej i na dwóch CD (identycznych) - jeden zostaje udostępniony dla uczniów w bibliotece. Poszukiwany CD miałby być dodany do tego jako część pracy. Najlepiej byłoby mieć oryginalny, tłoczony CD, ale nie za 100zł! Dlatego szukam chociażby kopii na CD-R.
    Napiszę jeszcze maila do samego producenta (najpierw do polskiego oddziału), jak dostanę pismo ze szkoły to wyślę pocztą i może oni udostępnią mi taką płytkę i może nawet jakieś dodatkowe materiały :roll:
    Nie mówię że sobie kopii nie zostawie - w końcu jest to na pewno spore źródło wiedzy i po szkole może mi się przydać do czegoś (o tym nie uczą :? ), ale to chyba nie jest rozpowszechnianie :?: Mam nadzieję że producent mi udostępni te materiały, jednak mimo wszystko może ktoś będzie tak dobry i podeśle mi kopie (na mój koszt ofcoz), bo nigdy nie wiadomo na kogo ja tam trafie :( .
    Jestem dobrej myśli, coś się zawsze znajdzie. Grunt to zaliczyć pracę i obronę, ocena to już drugoplanowa sprawa ;)
    SP7SEC
    Level 28  
    BOBRA WYŚLE CI TO PODAJ EMEJLA
    SP7SEC
    Level 28  
    PODAJ ADRES LUB ZADZWOŃ 0502027772
    Race_D
    Level 13  
    SP7SEC wrote:
    PODAJ ADRES LUB ZADZWOŃ 0502027772

No podałem na priv - nie doszło? U mnie jest jako "przeczytane". Jak coś to zadzwonie jeszcze, ale za dnia :).

pozdro
    Race