Witam wszystkich
Mam do sprzedania wzmacniacz taki jak w tytule, czytałem w internecie, że jest to jakaś exportowa wersja wzmacniacza Unitry. Co do stanu wzmacniacza to trzeba w nim podłubać, ponieważ jeden kanał gra bardzo cicho a drugi nie gra w ogóle, z tym, że jeszcze niedawno grał bez zarzutu. Stan wizualny - bardzo dobry, kolor srebrny, potencjometry nie trzeszczą... Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to wyślę zjdęcia na e-mail. A jeżeli cena mnie zadowoli dorzuce tuner od kompletu... piszcie: emce_lublin(_at_)wp.pl
Mam do sprzedania wzmacniacz taki jak w tytule, czytałem w internecie, że jest to jakaś exportowa wersja wzmacniacza Unitry. Co do stanu wzmacniacza to trzeba w nim podłubać, ponieważ jeden kanał gra bardzo cicho a drugi nie gra w ogóle, z tym, że jeszcze niedawno grał bez zarzutu. Stan wizualny - bardzo dobry, kolor srebrny, potencjometry nie trzeszczą... Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to wyślę zjdęcia na e-mail. A jeżeli cena mnie zadowoli dorzuce tuner od kompletu... piszcie: emce_lublin(_at_)wp.pl