Wzmacniacz w bardzo dobrym stanie wizualnym. Poniżej zdjęcia przedstawiające sprzedawany egzemplarz.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Technicznie troszkę gorzej:
1. Brak podświetlanie jednego wskaźnika wysterowania (do wymiany żarówka).
2. Potencjometr od balansu i wysokich trochę trzeszczy.
Reszta sprawna.
Serdecznie polecam. Klasyk z pięknym aluminiowym panelem przednim.
Cena: Czekam na propozycję. Rozważę każdą, oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Technicznie troszkę gorzej:
1. Brak podświetlanie jednego wskaźnika wysterowania (do wymiany żarówka).
2. Potencjometr od balansu i wysokich trochę trzeszczy.
Reszta sprawna.
Serdecznie polecam. Klasyk z pięknym aluminiowym panelem przednim.
Cena: Czekam na propozycję. Rozważę każdą, oczywiście wszystko w granicach rozsądku.