logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Sprzedam] Sprzedam wzmacniacz Continental Edison PA-1801, drobne usterki, cena do negocjacji

korrus666 22 Paź 2011 01:51 1680 0
REKLAMA
  • #1 10052422
    korrus666
    Poziom 40  
    Posty: 5219
    Pomógł: 584
    Ocena: 476
    Wzmacniacz w bardzo dobrym stanie wizualnym. Poniżej zdjęcia przedstawiające sprzedawany egzemplarz.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Technicznie troszkę gorzej:
    1. Brak podświetlanie jednego wskaźnika wysterowania (do wymiany żarówka).
    2. Potencjometr od balansu i wysokich trochę trzeszczy.
    Reszta sprawna.
    Serdecznie polecam. Klasyk z pięknym aluminiowym panelem przednim.
    Cena: Czekam na propozycję. Rozważę każdą, oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
  • REKLAMA
REKLAMA