Witam !!!
Czy ktoś wie co za tranzystor siedzi w zasialaczu tego videa, wlutowałem BU1508 ale uwaliło go po chwili.Nie wiem czy ma być z diodą czy bez
Na oryginale mam napis 2537F na elenocie znalazłem tylko 2SD2537 ale to nie to
Może ktoś wie co to za sztuka i czym ją zastąpić ???
Czy ktoś wie co za tranzystor siedzi w zasialaczu tego videa, wlutowałem BU1508 ale uwaliło go po chwili.Nie wiem czy ma być z diodą czy bez
Na oryginale mam napis 2537F na elenocie znalazłem tylko 2SD2537 ale to nie to
Może ktoś wie co to za sztuka i czym ją zastąpić ???