logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VCR Nordmende Spectra V 1303 i tranzystor w zasilaczu ??

Smok 29 Lis 2003 18:22 1910 5
REKLAMA
  • #1 418842
    Smok
    Poziom 24  
    Posty: 898
    Pomógł: 4
    Ocena: 28
    Witam !!!

    Czy ktoś wie co za tranzystor siedzi w zasialaczu tego videa, wlutowałem BU1508 ale uwaliło go po chwili.Nie wiem czy ma być z diodą czy bez
    Na oryginale mam napis 2537F na elenocie znalazłem tylko 2SD2537 ale to nie to
    Może ktoś wie co to za sztuka i czym ją zastąpić ???
  • REKLAMA
  • #2 419150
    oldboy
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 8453
    Pomógł: 769
    Ocena: 536
    Pełne oznaczenie - TE02537F, THOMSON stosował zamiennie BUL310XI.
  • REKLAMA
  • #3 419628
    Smok
    Poziom 24  
    Posty: 898
    Pomógł: 4
    Ocena: 28
    Znalazłem że jest to chassis THOMSON'a R3000.
    Czyli ten BU1508 powinien chodzic, znaczy sie ze trzeba dokładnie sprawdzić wtórną
  • REKLAMA
  • #4 420124
    rob1
    Poziom 25  
    Posty: 1118
    Pomógł: 68
    Ocena: 140
    bul ma zupelnie inne parametry,wstaw orginal ,zamienniki zyja krotko
    robert
  • REKLAMA
  • #5 423394
    Smok
    Poziom 24  
    Posty: 898
    Pomógł: 4
    Ocena: 28
    Sprawdziłem półprzewodniki, wymieniłem elki, wstawiłem BUL310 i teraz słychać tylko próbkowanie, napięć na wyjsciu brak :( Tranzystor sie grzeje mocno.
    Czy mógł pójść U4614 ??? Czy wtedy było by słychać cykanie ??
  • #6 483748
    JANEKAUDI
    Poziom 11  
    Posty: 52
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    witam. mam pytanko poradziłeś sobie z tym vcr bo mam taki sam problem z u 4614 czy wymiana pomogła
REKLAMA