logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak ograniczyć INTERNET (predkość pobierania w WIN XP pro)

crroo 07 Lis 2007 11:44 1653 4
REKLAMA
  • #1 4454928
    crroo
    Poziom 12  
    Posty: 125
    Ocena: 9
    Mam pytanie jak ograniczyć prędkość pobierania wy wysyłania na win xp pro, mam łącze 2Mbit, i chce sobie ograniczyć do 1Mbit żeby reszta została na inne kompy w sieci.
    Nie chce używać żadnych serwerów czy routerów, poprostu chce zastosować jakiś program na moim kompie.
  • REKLAMA
  • #2 4454939
    Mery84
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7034
    Pomógł: 427
    Ocena: 271
    Poszukaj jakiegoś programiku z klasy Netlimiterów. Jest tego sporo od free po płatne znajdziesz bez problemu.
  • REKLAMA
  • #3 4454962
    crroo
    Poziom 12  
    Posty: 125
    Ocena: 9
    A może ktoś już używa jakiegoś, i podpowie który jest dobry?
  • REKLAMA
  • #4 4455076
    mariush'ek
    Poziom 17  
    Posty: 312
    Pomógł: 21
    Ocena: 18
    Witam!

    Do wyboru do koloru znajdziesz tutaj.

    Pozdrawiam
    mariusz
  • #5 4456103
    trosis
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Pomógł: 1
    dokladnie są takie programy do ograniczenia predkosci
REKLAMA