Mam pytanie jak ograniczyć prędkość pobierania wy wysyłania na win xp pro, mam łącze 2Mbit, i chce sobie ograniczyć do 1Mbit żeby reszta została na inne kompy w sieci.
Nie chce używać żadnych serwerów czy routerów, poprostu chce zastosować jakiś program na moim kompie.
Nie chce używać żadnych serwerów czy routerów, poprostu chce zastosować jakiś program na moim kompie.