Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dekoder do C+?

10 Lis 2007 11:18 13802 18
  • Poziom 13  
    Witam, jaki panowie polecacie sprawdzony dekoder do C+?taki ktory bedzie wspolpracowal ze spliterem i nadawal sie do modyfikacji softu,itp?
    Narazie bedzie dzialal na legalu ale pozniej byc moze bede chcial cos pokombinowac w tym kierunku i nie chcialbym zeby okazalo sie ze to nie z tym dekoderem...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Cyfry jeszcze nie mam.dopiero przymierzam sie do kupnu.Jeden dekoder mam zamiar kupic razem z abonamentem a drugi z rynku wtornego
  • Specjalista elektryk
    A może obydwa kup niezależnie? Jeśli wynajmiesz tuner od Cyfry+ to będziesz płacił miesięcznie 10 zł haraczu.
  • Poziom 12  
    Witam
    Proponuję Globo 7010cr. Jeżeli masz zamiar dokupić drugi tuner to zestaw dwóch takich globo można połączyć po RS232, i w ten sposób oglądać niezależnie na dwóch telewizorach. Sposób połączenia opisany na forum LAKI.
  • Poziom 13  
    Za zlotowke to jest Mediasat i Strong.Tylko ze Medisatow podobno juz nie ma, a ten Strong to chyba zlom?
  • Poziom 23  
    Można kupić za złotówke i póżniej sprzedać , a dla siebie kupić coś lepszego zawsze to parę złoty zostanie w kieszeni.
  • Poziom 29  
    Tadeusz156 napisał:
    Można kupić za złotówke i póżniej sprzedać , a dla siebie kupić coś lepszego zawsze to parę złoty zostanie w kieszeni.

Dobry pomysł!
  • Poziom 26  
    Rzuć okiem na FERDKA 6600, bardzo intereśny, dobra cena, a jeżeli ma współpracować ze spliterem, to pomyśl o oryginalnym C+ z HD.Pozdro
  • Poziom 24  
    Czy Strong 6860 to "złom" to się okaże bo to nowe .Kilka sztuk zaliczyłem, na gorąco powiem że :
    1.Obraz i dżwięk dobrej jakości
    2.Możliwość oglądania kanałów FTA bez karty
    3.Posiada DiSEqC 1.0,1.1,(1.2 do sterowania obrotnicą)
    4.Teletekst z polskimi znakami
    5.Możliwość grzebania w menu ,ręcznie można dopisać transpondery,utworzyć cztery listy ulubionych stacji, usuwać kanały ,
    6.Pobieranie softu przez satelitę (OTA)
    7.Nieżle wyposażony tylni panel
    Myślę że na tyle resztę czas pokaże jak na "Cyfrę Beton" to i tak wiele .Kamil
  • Poziom 24  
    Tylko, że za 1 zł dostaniesz jedynie w wyższym abonamencie...
  • Poziom 1  
    witam serdecznie-czy ktoś użytkuje stronga 6860 z tv LCD-rozchodzi mi się o obraz jakiej jest jakości(samsung LE32N71B) będę wdzięczny za odpowiedź
  • Poziom 13  
    zbyszek_ napisał:
    Rzuć okiem na FERDKA 6600, bardzo intereśny, dobra cena, a jeżeli ma współpracować ze spliterem, to pomyśl o oryginalnym C+ z HD.Pozdro

ja zamiast tego wolałbym staruszka 6318, ostatnio się napaliłem na 6600 ale jestem rozczarowany
  • Poziom 19  
    manieczek111 napisał:
    Witam, jaki panowie polecacie sprawdzony dekoder do C+?taki ktory bedzie wspolpracowal ze spliterem i nadawal sie do modyfikacji softu,itp?
    Narazie bedzie dzialal na legalu ale pozniej byc moze bede chcial cos pokombinowac w tym kierunku i nie chcialbym zeby okazalo sie ze to nie z tym dekoderem...

I powracając do początku tego tematu i pytań tam zawartych - NIE MA NIC LEPSZEGO niz dekoder oparty na Linuxie, czyli którys z DREAMBOX-ów, a z HD (linux też) to KATHREIN UFS 910 HDTV
  • Poziom 11  
    Który z tych dekoderów wybrać?:
    * Ferguson FX 7600 UIC
    * Golden Interstar GI-T/S 870 CRCI Xpeed

Zakupiony dekoder chciałbym aby miał przeznaczenie ogólnie do odbioru Cyfry+ z wykorzystaniem splittera bezprzewodowego. Z tego co zdąrzyłem się zapoznać to GI ma wiecej fajnych funkcji takich jak: PIP, USB itd. Który dekoder ma większą przyszłość? Z góry bardzo dziękuję.
  • Poziom 26  
    Każdy z nich może być i się nadaje do C+.Pozdro