Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe LG LH-T250sc - zacinające się filmy + soft

11 Lis 2007 10:40 4524 5
  • Poziom 11  
    Witam posiadam zestaw kina domowego lg LH-T250sc. Mam problem z niektorymi filmami divX coraz wiecej filmow nowych ktore nagrywam i chce odtwarzac na tym odtwarzaczu zwalniaja, czyli obraz jest powolny poczym znowu normalny i tak kilka razy nawet przez caly film, jest jeszcze tak ze kiedy obraz zwolni to dzwiek idzie dalej i po tym dziwek z obrazem sie nie zgadza no katastrowa wnerwia mnie to jak cholera nie myslalem ze LG takie cos zrobi. Moje pytanie to takie co mam zrobic? Moze to kwestia softu? Aktualizacja ? Jesli tak to powiedzcie jak wgrac taki soft bo sciagnalem juz soft z producenckiej strony lg no i w nero go nagralem na plytke cd-r - jako normalne dane potem wstawilem plytke do napedu poczym naped ja ladowal i kieszen sie sama wysuneła :/
  • Poziom 15  
    Procedura wgrywania softu powinna wyglądać mniej więcej tak (jest to procedura sprawdzona lecz niestety nie na tym modelu LG)
    (procedura ta może się różnic w zależności od modelu ) .
    A wiec :
    -po ściągnięciu aktualizacji należy ją nagrać wpisując odpowiednią nazwę pliku, oraz tytuł płyty.
    -włożyć płytkę do napędu poczekać aż pojawi się tablica mówiąca ze po wciśnięciu odpowiedniego przycisku nastąpi aktualizacja (Soft upgrade), wciskamy przycisk
    -następnie cierpliwie czekamy aż tacka napędu się wysunie po czym zabieramy z niej płytę i cierpliwie czekamy aż sprzęcik samoczynnie się z-restart-uje .
    -po ponownym uruchomieniu powinien ukazać się nam już zaktualizowany soft.

powodzonka :D
  • Poziom 11  
    Wiec zrobiłem tak jak mowisz czyli pobrałem z tego linka soft: i wpisałem Produkt: Audio/Kino System: All Nazwa: 250
    Sciagłem ten soft i go nagrałem jako dane w nero podpisujac plytke taka sama nazwa jak nazwa tego pliku sciagnietego no i lipa to samo wysuwa naped z plytka :/

Link usunąłem.
    Nie zamieszczaj linków poszerzających stronę! O skracaniu nie słyszałeś? Zobacz np.:
    http://tnij.org/
    http://skocz.int.pl/
    Pisz staranniej! [Mirek Z.]
  • Poziom 15  
    Jeżeli nie masz z tylu złącza programującego typu np com pozostaje ci jedynie rozebrać swoje dvd (tracąc gwarancje [ nie każde DVD jest wyposażone w złącze programujące wewnątrz czyli poniżej wspomniane +5v.rx.tx.gdn] ) poszukać 4 pinowego złącza programującego +5V,RX,TX,GDN .Następnie używając kabla złożonego na układzie max 232, poprzez odpowiedni program wgrać sort.
    Nie musisz robić kabla możesz wykorzystać do tego celu kable do komunikacji z telefonami komórkowymi .(link do schematów z kablami znajduje się poniżej)
    http://www.gsmhacking.com/help/cables/contents.html

powodzenia :D
  • Poziom 11  
    Hm, a nie ma prostszej metody? Np wgranie softu na płytke ? Tylko jakos moze fachowo trzeba soft nagrac ?

Nie wspominałem wyżej o pisowni? Używaj Alt przy pisaniu "polskich" liter! Regulamin p.15.
    Tytuł zmieniłem - regulamin p.11. [Mirek Z.]
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Ta druga metoda czyli przez kabel jest najpewniejsza i wcale nie tak skomplikowana jak ci się wydaje .Musisz tylko pamiętać aby przed wgraniem nowego softu zapisać sobie stary oryginalny (jako zabezpieczenie w razie "w")Następnie na wyłączonym dvd podłączyć kabel uruchomić program wcisnąć send a następnie włożyć wtyczkę do gniazdka sieciowego i cierpliwie czekać ,aż sprzęcik się z-restart-uje .(nie pamiętam jak się nazywał program do aktualizacji oprogramowania w moim modelu ,dvd LG, musisz dokładnie poszukać na forach zajmujących się tą tematyka)
    A co do płyty z softem myślę że nagrywasz ją poprawnie dla pewności poszukaj sobie gotowego obrazu płyty np: w formacie ISO .("wypal" i sprawdź).