Pomocy, czy można coś zrobić z tym problemem? Spadł śnieg (co nie dziwne o tej porze) i nie mam sygnału, jak zgarnąłem go z czaszy to sygnał pojawił się, ale nie będę co chwilę wychodził na dach aby to robić. Czy znacie może jakiś złoty środek na to aby śnieg nie osiadał na czaszy?