Jak wymienić gumowy kołnież ten między bębnem a otworem wsadowym w tym rodzaju pralki bo przecieka, może trochę nie na temat bo to z elektroniką niema nic wspólnego ale potrzebuję pomocy.
Dzięki!
Dzięki!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam