TV LCD 20.1" Md 42220 Brak polskiej foni mam 20 takich telewizorkow i na niektorych mam Nicam a na niektorych nie niczym sie one nie roznia wszystkie uklady w srodku sa takie same podejzewam ze trz\eba w trybie serwisowym zalączyc ten nicam tylko czy ktos sie spotkal z takim modelem jak wejsc do trybu serwisowego MENU 4725 nie wchodzi menu 9301 tez nie moze ktos ma jakis pomysł
Pozdrawiam
Pozdrawiam