Kto wie jakie trafo powinno byc w tym tv,wiem ze w chassis PB100 jest afs223.Czy w tym tez ma byc takie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMirek Z. napisał:A wyszukiwarka?
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic438515.html]
Kolego,jak by to bylo takie proste to bym nie pisal postu,od wyszukiwarki zaczalem.U mnie chodzilo trafo philipsa 30002051 ktorego zamiennikiem jest ponoc hr7950 ,a jakos nie widze w twoim linku ani w wyszukiwarce takiej wzmianki.Dlatego napisalem post.