Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

stworzenie forum w php podobnego do elektrody, jak?

13 Lis 2007 19:29 977 2
  • Poziom 31  
    Witam Panowie.
    Przepraszam, byc moze pytanie jest smieszne...ale ja prawie nic z php nie mialem do czynienia.
    Jestem na etapuie tworzenia, dopracowywania nowo powstalego forum a od lat jestem na elektrodzie i uwazam, ze wypracowany tu model jest bardzo dobry(uklony w strone adminow ).
    MAm serwerek, tzn. dostep do ftp, poinstalwoalem tam sobie najnowsze phpbb2 bo tyle potrafilem, jako tako to chodzi ale jak juz przyszlo do instalowania dodatkow...zaczely sie schody.Zalezy mi na takim jak na elektrodzie umieszczaniu zalacznikow i wklejaniu zdjec, opcja "pomogl" tez jest super....znajdzie sie jeszcze kilka spraw ktore by mnie interesowaly ;-)
    Jesli ktos z Was zechce mi pomoc, bede niezmiernie wdzieczny...
    Forum na dzien dzisiejszy wyglada tak:
    http://www.latarkowo.prv.pl/
    A lista bledow jaki mi wyskakuja w panelu administracyjnym...i potrzeb-spora :D
    Dzieki za zainteresowanie...!!
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Skoro tak Ci zależy na bajerach to może przydałoby się zainteresować phpBB by Przemo? To jest wersja phpBB z wieloma zainstalowanymi dodatkami: http://www.przemo.org/phpBB2/ ;)
  • Poziom 31  
    dzieki Ci piekne ;-)
    Wczoraj wlasnie wyszukalem te skrypty, zainstalwoalem na probnym serwerku i bardzo mi sie podoba-genialne:D
    Brakuje mi tam chyba w tej chwili jednej rzeczy...a moze znalezc jej nie potrafie-chodzi mi o umieszczanie zdjec, tylko nie na zasadzie osobnego albumu/galerii tylko powiedzmy w trakcie pisania posta zebym mogl napisac np:tak wyglada ABC
    -tu wstawic zdjecie

troche tekstu...
    ...
    ...

a tak wyglada CDE
    -kolejne zdjecie

czyli zebym mogl fotki wstawiac w dowolnym miejscu tekstu a nie na koncu jako zalaczniki. Mod Przema ma taka mozliwosc?