witam...
czy ktoś ma jakieś linki do pobrania programu który rysuje płytki elektroniczne i schematy?
a może jest taki program w którym rysuję schemat i po naciśnięciu jakiegoś guziczna pokazuję się wyrysowana przez kompa płytka.
może ma ktoś taki program?
czy ktoś ma jakieś linki do pobrania programu który rysuje płytki elektroniczne i schematy?
a może jest taki program w którym rysuję schemat i po naciśnięciu jakiegoś guziczna pokazuję się wyrysowana przez kompa płytka.
może ma ktoś taki program?
Moderowany przez kosmita:Używaj na przyszłość normalnego rozmiaru czcionki, pogróbaj tylko te części artykułu które chcesz podkreślić