Na szrocie w Niemczech z NISANAwykręciłem sobie to radyjko i szczęśliwy wruciłem do domku.Po włączeniu na wyświetlaczu nie świeciła jedna żaróweczka a na wyświetlaczu pisze SECURITY.Jak go odkodować?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam