#1 4489685 17 Lis 2007 00:13 Francois Chapeville Francois Chapeville Poziom 1 Posty: 1 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 4489685 17 Lis 2007 00:13 Vitam wszystkich.Posiadam radio skoda symphony wmontowane we Fabii 1).Jak mozna go wyciagnac 2) Gdzie znajezc ¨spsob uzycia¨radia.
#2 4489989 17 Lis 2007 08:52 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pozytywne oceny Pomocny post? (+8) Post #2 4489989 17 Lis 2007 08:52 Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…