Wiatam!
Mam problem z podzieleniem internetu z kablówki (w domu mam tylko kabel z końcówką RJ-45). Posiadam router D-link DIR-100, podłączam wszystko tak jak jest napisane w instrukcji. Instaluje płytkę, która dostałem razem z routerem, wszystko przebiega bez problemu. Teoretycznie juz powinno być po kłopocie ale niestety nie.... Dodam jeszcze że 2 komputery maj system Win XP i dostawca internetu zezwala na połaczenie z netem tylko wybranej karcie sieciowej (o odpowiednim numerze MAC) Czy trzeba coś jeszcze dodatkowo konfigurować? Jest jakaś możliwość przypisanie temu routerowi inny adres MAC ?
Bardzo przoszę o pomoc bo walcze juz z tym od miesiąca. Szukałem bardzo dużo w sieci ale niestety nic to nie pomogło. Dodam jeszcze, że wszystko jest legalnie, komputery są w jednym domu, poprostu mam teraz w domu 2 komputey( 1 dla mnie, 2 dla bratra)
Mam problem z podzieleniem internetu z kablówki (w domu mam tylko kabel z końcówką RJ-45). Posiadam router D-link DIR-100, podłączam wszystko tak jak jest napisane w instrukcji. Instaluje płytkę, która dostałem razem z routerem, wszystko przebiega bez problemu. Teoretycznie juz powinno być po kłopocie ale niestety nie.... Dodam jeszcze że 2 komputery maj system Win XP i dostawca internetu zezwala na połaczenie z netem tylko wybranej karcie sieciowej (o odpowiednim numerze MAC) Czy trzeba coś jeszcze dodatkowo konfigurować? Jest jakaś możliwość przypisanie temu routerowi inny adres MAC ?
Bardzo przoszę o pomoc bo walcze juz z tym od miesiąca. Szukałem bardzo dużo w sieci ale niestety nic to nie pomogło. Dodam jeszcze, że wszystko jest legalnie, komputery są w jednym domu, poprostu mam teraz w domu 2 komputey( 1 dla mnie, 2 dla bratra)