Witam mam problem z tym oto wzmakiem . Chodzi o to że kanały lewe rzadko działają to wzmak kumpla i po pół godziny w końcu ruszyły. Co to może być za problem. Gdy podłączam pod prawy i lewy od razu działały tylko Prawe lewe po wielokrotnym podłączaniu i odłączaniu wtyczki. Możecie mi podpowiedzieć ?