Witam posiadam wzmacniacz podany w temacie, po jakims czasie odpoczynku, po włączeniu mam mozliwosc wybrania źróła dźwieku, ale za chwilke pokazuje sie napis overload tak ze dźwiek nie zdazy juz przepłynac. Co moze byc tego przyczyną, wzmacniacz nie był raczej przeciazony, tymbardziej ze przed tą przerwą działał bez zarzutu. Zaobserwowałęm tylko ze nie kreci sie juz wiatraczek z tyłu, ale nie pamietam czy krecił sie on cały czas czy tylko w momencie obciazenia. Znajomy po obejzeniu stwierdził ze to koncowka mocy, ale nie wiem na ile kompetentna jest ta wypowiedź.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!