Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

safage w radiu Alpha V co z tym zrobić?

18 Lis 2007 20:54 1858 10
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam radio jak w tytule Alpha V radio działało, jednak wyjołem akumulator i po jego włożeniu i prubie uruchomienia radia pojawia się napis "safage" i nie wiem co mam zrobić.
    Oczywiście do radia posiadam kod którego teraz nie można wpisać.

Proszę o pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Witam
    Mało piszesz przydało by się trochę więcej opisu jest na etykiecie radia nikt tu nie jest wróżką, rozpedziłem sie musisz poczekać az pojawi sie 1000 i zatwierdzić >
  • Poziom 9  
    oto co pisze na radiu:
    VWZIZICxxxxxxx

Blaupunkt Alpha- 5
    815 7 642 217 360

1J035153

po czekaniu nie pojawia się ten napis 1000
  • Poziom 22  
    Ustawiasz 1 klawiszem pierwsza cyfre kodu , 2 klawiszem druga cyfre itd. Po ustawieniu całego kodu trzymasz prawą strzłke ok 5 sek.
  • Poziom 9  
    Na wyświetlaczu się pokazuje 2 safage i nic po za tym się nie da zrobić i nic wpisać.
  • Poziom 17  
    Po 1000 wpisałeś pewnie kod. Jak pojwiło się SAFE2 to znaczy że kod który wpisałeś jest zły. Teraz masz karę i musisz znowu czekać na możliwośc wpisania kodu czyli 1000.
  • Poziom 9  
    Tak więc jak mam zrobić żebym mógł wpisać kod ponownie?
  • Moderator Radia Samochodowe
    Tyle razy już to było napisane

Włącz zapłon , włącz radio i czekaj nic nie naciskając 1h ;)
  • Poziom 9  
    Podłączyłem radio do akumulatora tak jak powinno być w samochodzie i czekam, wyświetlił się ten napis : 2 safe, po 1h i nic dalej nie moge wpisać kodu.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Napisałem ci wcześniej podłączyłeś grajka pod zasilanie i musisz czekać aż wyskoczy 1000 w tym momencie możesz dopiero cokolwiek wpisywać.
  • Poziom 9  
    Z radiem jest już wszystko ok. Dziękuję wszystkim za pomoc.