Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lightbary w kawasaki 440 ltd

bakintek 18 Nov 2007 23:32 1335 5
    bakintek
    Level 10  
    Witam,
    jak podlaczyc dodatkowe lampy, ktore sluzyc maja jako swiatla dlugie i podlaczyc je do jednego przelacznika razem ze standardowym reflektorem? Przy podlaczeniu do reflektora wszystkie lampy lekko przygasaja. Natomiast przy podlaczeniu dodatkowych lamp bezposrednio do akumulatora te lampy oraz reflektor standardowy swieca normalnym swiatlem. Domyslam sie, ze jest to wina przekaznika swiatel, ktory ma malą moc przekazu. Co zrobic?

Reflektor standardowy posiada zarowke o mocy 30/50W, a dodatkowe lampy zarwki H3 o mocy 55W.
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Zakładaj przekaźnik do lightbarów i dodatkowy wyłącznik bo niestety będzie konieczność wyłączenia tychże reflektorów ze względu na małą wydajność prądnicy. Akurat nie mam pod ręką schematu ale szczerze wątpię w obecność przekaźnika do świateł w tym motorze (nie te lata aby taki dobrobyt wkładali jak przekaźnik)
    bakintek
    Level 10  
    Przekaznik jest na pewno ;) poza tym nie pradnica a alternator.
    goldwinger
    Pokusiłem się przejrzeć schemat i tak:
    Przekaźnika nie ma (jeżeli jest to nieoryginalny)
    Jest prądnica a nie alternator
    bakintek
    Level 10  
    oj jest alternator 15A... ja tutaj prosze o rade jak podlaczyc swiatla, po co nabijasz sobie posty skoro mi nie pomagasz?
    goldwinger
    Jak narazie to widzę że sobie nie radzisz a ja powiedziałem co należy zrobić.
    No i przeczytaj co jest określane mianem alternatora