Witam,
Czy jest ktos moze w stanie napisac program do ukladu ktory steruje przekaznikami tak jak na stronie:
http://www.unicrom.com/topic.asp?TOPIC_ID=516...pic_Title=recividor+y+transmisor+IR+con+16f84
Zasloniecie podczerwieni spowodowalo by zadzialanie przekaznika.
Z gory dziekuje i pozdrawiam,
Maciek
Czy jest ktos moze w stanie napisac program do ukladu ktory steruje przekaznikami tak jak na stronie:
http://www.unicrom.com/topic.asp?TOPIC_ID=516...pic_Title=recividor+y+transmisor+IR+con+16f84
Zasloniecie podczerwieni spowodowalo by zadzialanie przekaznika.
Z gory dziekuje i pozdrawiam,
Maciek