Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rover 22DC745/60 code wait

20 Lis 2007 13:38 4420 2
  • Poziom 24  
    Witam.
    Dostałem takie radyjko w celu odczytania kodu, ale nie to mnie niepokoi. Na wyświetlaczu cały czas mam napis "code wait". Pomyślałem że ktoś wiele razy błędnie wprowadził zły kod i radio się zablokowało, więc trzeba czekać.
    Ale podstawiałem sobie inne wsady i też mam code wait. Podłączyłem radio kostką od BMW, bo taka tu pasuje, może brakuje gdzieś plusa?Czy to radio potrzebuje samochodu do uruchomienia się?
  • Poziom 43  
    Code wait oznacza że był źle wpisany kod a podstawianie wsadów zwykle kończy się kłopotami. Jak się zabierasz za łamanie zabezpieczeń to wypada nauczyć się najpierw obsługi sprzętu. A tutaj nie pomagamy w takim procederze.

SławeK
  • Poziom 24  
    Sławek dzięki ci za chęci, ale sam sobie z tym poradziłem. Kod sobie odczytałem, a wsady podstawiałem tylko z czystej ciekawości i stąd było moje pytanie. Nie musisz od razu rzucać oskarżeń o łamanie zabezpieczeń. Nie jestem aż tak zielony w tej sprawie i robie to nie od dzisiaj. Pytałem bo ten typ miałem pierwszy raz u siebie.
    A tak wogóle to radyjko już śmiga. Widocznie ktoś żle wprowadził kod i dlatego się zablokowało. A radio przyniósł mechanik samochodowy, coś grzebał przy samochodzie i odłączył akumulator - pewnie on je zablokował.
    Pozdrawiam.