Witam
Szukam opisu poszczególnych parametrów w trybie serwisowym dotyczącym geometrii, wys szer itd. Zrobiłem zmiany ponieważ obraz z dekdera satelitarnego był lekko przesunięty przy okazji poprzestawiałem inne parametry i teraz z dekodera obraz jest do przyjęcia natomiast z anteny naziemnej niestety nie. Obraz jest za szeroki, trójkącik dot wieku za bardzo spłaszcony ogólnie panaorama mi się trochę rozszerzyła.
Jak najlepiej ustawić aby na wszystkich kanałach obraz był prawie jednakowy (skąd wziąść jakiś obraz testowy dla panoramy)
Pozdrawiam Piotr
Szukam opisu poszczególnych parametrów w trybie serwisowym dotyczącym geometrii, wys szer itd. Zrobiłem zmiany ponieważ obraz z dekdera satelitarnego był lekko przesunięty przy okazji poprzestawiałem inne parametry i teraz z dekodera obraz jest do przyjęcia natomiast z anteny naziemnej niestety nie. Obraz jest za szeroki, trójkącik dot wieku za bardzo spłaszcony ogólnie panaorama mi się trochę rozszerzyła.
Jak najlepiej ustawić aby na wszystkich kanałach obraz był prawie jednakowy (skąd wziąść jakiś obraz testowy dla panoramy)
Pozdrawiam Piotr