Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SU-V560 a Unitra ZRK - czy lepszy?

21 Lis 2007 11:12 1334 4
  • Poziom 11  
    Witam,
    mam okazję kupić dość tanio wzmacniacz Technics SU-V560. Z tego co się zorientowałem nie reprezentuje on zbyt wysokiego poziomu. Do tej pory gra u mnie dość leciwa Unitra ZRK AT9115 i w związku z tym mam pytanie. Czy ten Technics pod względem brzmienia będzie lepszy? Nie mam porównania z innym sprzętem, a ta Unitra wydaje mi się grać całkiem przyjemnie.
  • Poziom 27  
    Co znaczy nie reprezentuje dość wysokiego poziomu...? Jeśli chcesz wysoki poziom kup se coś klasy HI-END ale i tu można się rozczarować wydając kawał grosza na wzmacniacz podłączając go do miernych kolumn...

Jest to wzmacniacz Technicsa z "dobrych czasów" kiedy jeszcze nie produkowano taniej masówki... jeśli cena atrakcyjna i sprzęt jest uszanowany to bym się nie zastanawiał... Sprawdź czy kolumny masz odpowiedniej mocy ...

Pozdrawiam...
  • Poziom 11  
    Cena za ten wzmacniacz to ok 250 zl więc chyba dość atrakcyjna. Z tego co zauważyłem to ma solidne trafo w środku (550W poboru) więc to na pewno nie masówka która jest obecnie.
    Mam kolumny Mildton 110 z nowymi, oryginalnymi przetwornikami więc wzmacniacz mógłby być nawet mocniejszy do nich, ale myślę że ten w zupełności by wystarczył. Unitra potrafi już narobić hałasu na tych kolumnach a ten Technics ma, z tego co się zorientowałem, 70W @ 8R.
  • Poziom 27  
    550W to on nie pobiera, ale ma dość duży wydajny transformator. Te 70W to jest realna moc z tego wzmacniacza specjalnie nie zawyżana ... 250Zł jeśli jest sprawny i w dobrym stanie technicznym to rozsądna cena... Kolumny powinny Ci wystarczyć, Ale pamiętaj nawet słabszym wzmacniaczem ale często przesterowywanym możesz zajechać i mocniejsze kolumny...

Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Jak wyżej. 250zł o ile nie naprawiany to dość przystępna cena. Model starszy od seri x70 różniący się minimalnie elementami w środku. Zamiana AT na tego technicsa to z pewnością dobre posunięcie.