Zaczne od tego że jestem nowy
i Chciałem Przywitac sie z Wami Ludzie Yo
)) ALe lećmy Dalej . Naszła Mnie taka myśle . Otóz Dajmy na To mamy Głosniki od Komputera o wartosci 25-30 zł i czydało by sie je jakos ulepszyc ?? Chodzi mi o to żeby zrobic tak by grały one głosniej .
Mam Kolumny 40W i druga 60W a orginalne były 4 W
) i chce zeby w jakis sposób zrobic tak żeby słuzyło mi to jako wzmacniacz .
ps. z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Mam Kolumny 40W i druga 60W a orginalne były 4 W
ps. z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam