Witam mam 2 szt. w850i jeden z Cid 49 i objaw taki że kamerka nie działa tzn. są tak jakby paski cały czas nic nie widać , a drugi egzamplarz Cid 52 jak wchodze w kamerke to jest ciemne tło tylko widać napisy wyświetl i ustawienia i inne i nic więcej i wiesza się i musze wyjąć baterie. . Wgrywałem wszystko przy pomocy Setoola , czy przyczyną może być zły soft?? Wgrywałem do wszystkich innych telefonów to oprogramownie i jest ok . W czym problem??